ΠΡΩΤΟΠΟΡΟI

Σ.Ε. Ο.Α.Σ.Θ. 2005

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2006 - 2007

Αποτελέσματα Β' γύρου

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΔΕΥΤΕΡΑ 29/1/2007 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:00' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΧΕΠΑ 1 - 1
 ΔΕΥΤΕΡΑ 29/1/2007 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΔΕΗ 4 - 3
 ΤΡΙΤΗ 30/3/2007 PLANET 16:30' ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" ΕΛΤΑ 2 - 5
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/2/2007 PLANET 16:30' ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 1 - 1
      ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. R  
      ΕΡΤ 3 R  
           
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΤΡΙΤΗ 6/2/2007 PLANET 19:30' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. 1 - 1
 ΤΡΙΤΗ 6/2/2007 PLANET 17:30' ΑΧΕΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" 7 - 2
 ΤΕΤΑΡΤΗ 7/2/2007 PLANET 21:00' ΕΛΤΑ ΜΕΒΓΑΛ 3 - 5
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/2/2007 PLANET 16:30' ΔΕΗ ΕΡΜΗΣ 0 - 2
      ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ R  
      ΕΡΤ 3 R  
           
3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΔΕΥΤΕΡΑ 12/2/2007 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΑΧΕΠΑ 4 - 3
 ΔΕΥΤΕΡΑ 12/2/2007 ΑΘΛ. ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:00' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 1 - 2
 ΤΡΙΤΗ 13/2/2007 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. ΔΕΗ 5 - 1
 ΤΡΙΤΗ 13/2/2007 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2 - 3
 ΤΕΤΑΡΤΗ 14/2/2007 PLANET 21:00' ΕΡΜΗΣ ΕΛΤΑ 1 - 2
      ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" R  
           
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΤΡΙΤΗ 20/2/2007 PLANET 21:00' ΔΕΗ ΕΡΤ 3 5 - 3
 ΤΕΤΑΡΤΗ 21/2/2007 PLANET 21:00' ΑΧΕΠΑ ΕΡΜΗΣ 0 - 2
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/2/2007 PLANET 19:30' ΕΛΤΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. 0 - 3
      ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ R  
      ΜΕΒΓΑΛ R  
      ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" R  
           
5η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΔΕΥΤΕΡΑ 26/2/2007 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:00' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΔΕΗ 3 - 3
 ΤΡΙΤΗ 27/2/2007 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΕΛΤΑ 1 - 2
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/3/2007 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. ΑΧΕΠΑ 3 - 2
 ΣΑΒΒΑΤΟ 3/3/2007 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΗ 17:30' ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2 - 7
      ΕΡΜΗΣ R  
      ΜΕΒΓΑΛ R  
           
6η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΔΕΥΤΕΡΑ 5/3/2007 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:00' ΕΛΤΑ ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 5 - 2
 ΤΡΙΤΗ 6/3/2007 PLANET 21:00' ΑΧΕΠΑ ΕΡΤ 3 2 - 4
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/3/2007 PLANET 19:30' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΜΕΒΓΑΛ 0 - 3
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9/3/2007 PLANET 16:30' ΔΕΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" 2 - 3
      ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. R  
      ΕΡΜΗΣ R  
           
7η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΤΡΙΤΗ 13/3/2007 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. 1 - 8
 ΤΕΤΑΡΤΗ 14/3/2007 PLANET 21:00' ΕΛΤΑ ΑΧΕΠΑ 2 - 2
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/3/2007 PLANET 19:30' ΕΡΜΗΣ ΜΕΒΓΑΛ 6 - 1
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16/3/2007 PLANET 16:30' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΔΕΗ * 0 - 3
 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3/2007 ΣΤΡΕΜΠΕΝΙΩΤΗ 17:30' ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0 - 3
           
8η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΔΕΥΤΕΡΑ 19/3/2007 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:00' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΡΤ 3 * 3 - 0
 ΔΕΥΤΕΡΑ 19/3/2007 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" * 0 - 3
 ΤΡΙΤΗ 20/3/2007 PLANET 21:00' ΔΕΗ ΕΛΤΑ 2 - 1
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/4/2007 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. ΕΡΜΗΣ 0 - 0
      ΑΧΕΠΑ R  
      ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ R  
           
9η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΤΡΙΤΗ 27/3/2007 PLANET 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. 0 - 6
 ΤΡΙΤΗ 27/3/2007 PLANET 21:00' ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" ΕΡΤ 3 7 - 1
 ΤΕΤΑΡΤΗ 28/3/2007 PLANET 21:00' ΕΡΜΗΣ ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 1 - 0
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/3/2007 PLANET 19:30' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΑΧΕΠΑ * 0 - 3
      ΕΛΤΑ R  
      ΔΕΗ R  
           
10η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΔΕΥΤΕΡΑ 16/4/2007 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:00' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΕΒΓΑΛ 4 - 5
 ΤΡΙΤΗ 17/4/2007 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΕΡΜΗΣ 1 - 2
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/4/2007 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" 7 - 1
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/4/2007 PLANET 16:30' ΑΧΕΠΑ ΔΕΗ 5 - 2
      ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ R  
      ΕΛΤΑ R  
           
11η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
 ΔΕΥΤΕΡΑ 23/4/2007 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:15' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. 0 - 6
 ΤΡΙΤΗ 24/4/2007 PLANET 21:00' ΕΡΤ3 ΜΕΒΓΑΛ 4 - 1
 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/4/2007 PLANET 19:30 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΕΛΤΑ * 0 - 3
 ΤΕΤΑΡΤΗ 2/5/2007 PLANET 21:00' ΕΡΜΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" 3 - 1
      ΔΕΗ R  
      ΑΧΕΠΑ R  

 

  • Το πρόγραμμα αγώνων του β' γύρου όπως ανακοινώθηκε από το Τμήμα Αθλητισμού του Ε.Κ.Θ.

  • Αγώνες κατάταξης: 4/5/07 και 7/5/07 (2ος - 5ος) και (3ος - 4ος)

  • Τετάρτη 18/5/07 οι νικητές μεταξύ τους

  • Κυριακή 3/6/07 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ( Ο νικητής με τον πρωταθλητή)

  • Τα αποτελέσματα με τον αστερίσκο (*) είναι άνευ αγώνα.