ΠΡΩΤΟΠΟΡΟI

Σ.Ε. Ο.Α.Σ.Θ. 2005

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2006 - 2007

Αποτελέσματα A' γύρου

1η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/10/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΑΧΕΠΑ ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 3 - 0
ΔΕΥΤΕΡΑ 23/10/2006 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 18:00' ΔΕΗ ΜΕΒΓΑΛ 1 - 6
ΤΡΙΤΗ 24/10/2006 PLANET 19:30' ΕΛΤΑ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 1 - 3
ΤΕΤΑΡΤΗ 25/10/2006 PLANET 21:00' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΕΡΜΗΣ 0 - 2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/10/2006 PLANET 19:30' ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΡΤ 3 * 3 - 0
          ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. R
2η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/10/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ 2 - 0
ΔΕΥΤΕΡΑ 30/10/2006 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΕΛΤΑ 6 - 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 1/11/2006 PLANET 21:00' ΕΡΜΗΣ ΔΕΗ 2 - 0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/1/2007 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 0 - 1
ΣΑΒΒΑΤΟ 4/11/2006 ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:30' ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΑΧΕΠΑ 3 - 4
        ΕΡΤ 3   R
3η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 6/11/2006 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΑΧΕΠΑ ΜΕΒΓΑΛ 0 - 2
ΤΡΙΤΗ 7/11/2006 PLANET 21:00' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΕΡΤ 3 8 - 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 8/11/2006 PLANET 21:00' ΕΛΤΑ ΕΡΜΗΣ 1 - 1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/11/2006 PLANET 16:30' ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 5 - 1
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/11/2006 PLANET 19:30' ΔΕΗ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. 0 - 4
          ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ R
4η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/11/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 2 - 3
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/11/2006 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ 5 - 2
ΤΡΙΤΗ 14/11/2006 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΔΕΗ 0 - 7
ΤΕΤΑΡΤΗ  15/11/2006  PLANET 21:00' ΕΡΜΗΣ ΑΧΕΠΑ 3 - 0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/11/2006 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. ΕΛΤΑ 1 - 0
        ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ   R 
5η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 20/11/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΔΕΗ ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 4 - 1
ΤΡΙΤΗ 21/11/2006 PLANET 21:00' ΕΛΤΑ ΕΡΤ 3 5 - 1
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/11/2006 ΠΥΛΑΙΑ 17:00' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 6 - 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 22/11/2006 PLANET 21:00' ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΡΜΗΣ * 0 - 3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/11/2006 PLANET 19:30' ΑΧΕΠΑ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. 1 - 2
          ΜΕΒΓΑΛ R
           
6η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/11/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΛΤΑ 2 - 3
ΔΕΥΤΕΡΑ 27/11/2006 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 1 - 3
ΤΡΙΤΗ 28/11/2006 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΑΧΕΠΑ 1 - 7
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1/12/2006 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ * 3 - 0
ΣΑΒΒΑΤΟ 2/12/2006 ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:30'  ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΔΕΗ 3 - 6
        ΕΡΜΗΣ  

R

7η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 4/12/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ 4 - 3
ΔΕΥΤΕΡΑ 4/12/2006 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΕΡΜΗΣ 0 - 2
ΤΡΙΤΗ 5/12/2006 PLANET 21:00' ΑΧΕΠΑ ΕΛΤΑ 3 - 3
ΤΕΤΑΡΤΗ 6/12/2006 PLANET 21:00' ΔΕΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 6 - 8
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/12/2006 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. ΕΡΤ 3 * 3 - 0
          ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ R
8η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΕΡΤ 3 ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ * 0 - 3
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12/2006 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΜΕΒΓΑΛ 1 - 4
ΤΡΙΤΗ 12/12/2006 PLANET 21:00' ΕΛΤΑ ΔΕΗ 3 - 2
ΤΕΤΑΡΤΗ 13/12/2006 PLANET 21:00' ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΑΧΕΠΑ * 0 - 3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/12/2006 PLANET 19:30' ΕΡΜΗΣ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. 3 - 1
        ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ   R
9η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/12/2006 ΑΘΛ.ΠΑΡΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ 16:30' ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΕΡΜΗΣ 0 - 2
ΤΡΙΤΗ 19/12/2006 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ * 0 - 3
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/12/2006 PLANET 21:00' ΑΧΕΠΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 0 - 3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/12/2006 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. ΜΕΒΓΑΛ * 3 - 0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22/12/2006 PLANET 16:30' ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΛΤΑ * 0 - 3
          ΔΕΗ R
10η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΔΕΥΤΕΡΑ 8/1/2007 FFF ΕΥΟΣΜΟΥ 19:30' ΜΕΒΓΑΛ ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 2 - 5
ΤΡΙΤΗ 9/1/2007 PLANET 19:30' ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. 1 - 3
ΠΕΜΠΤΗ 11/1/2007 PLANET 21:00' ΕΡΜΗΣ ΕΡΤ 3 6 - 2
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/1/2007 PLANET 16:30' ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ * 3 - 0
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/1/2007  PLANET 19:30' ΔΕΗ ΑΧΕΠΑ 0 - 4
        ΕΛΤΑ   R
           
11η  Α Γ Ω Ν Ι Σ Τ Ι Κ Η
ΤΡΙΤΗ 16/1/2007 PLANET 21:00' ΕΡΤ 3 ΜΕΒΓΑΛ 2 - 7
ΤΕΤΑΡΤΗ 17/1/2007 PLANET 21:00' ΕΛΤΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 1 - 4
ΠΕΜΠΤΗ 18/1/2007 PLANET 19:30' ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΕΡΜΗΣ 1 - 3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/1/2007 PLANET 16:30' ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΕΗ * 0 - 3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2/2/2007 PLANET 19:30' ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ  Ο.Α.Σ.Θ. ΔΗΜΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ * 3 - 0
          ΑΧΕΠΑ R

Το πρόγραμμα αγώνων του πρώτου γύρου όπως ανακοινώθηκε από το Τμήμα Αθλητισμού του Ε.Κ.Θ.

Tα αποτελέσματα με τον αστερίσκο (*) είναι άνευ αγώνα.