ΠΡΩΤΟΠΟΡΟI

Σ.Ε. Ο.Α.Σ.Θ. 2005

ΚΥΠΕΛΛΟ 2009 - 2010

Τελικός

Ομάδες
Γήπεδο
Ημερ/νία
Ώρα
Σκορ
Σχόλιο
ΕΛΤΑ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
30/5/10
17:30'
1 - 3
 

 

Ημιτελικοί

Μετά από κλήρωση, βγήκαν τα ζευγάρια των ημιτελικών και οι αγώνες θα είναι διπλοί.

Ομάδες
Γήπεδο
Ημερ/νία
Ώρα
Σκορ
Σχόλιο
ΕΛΤΑ - LEROY MERLIN
PLANET
ΠΑ 14/5/10
21:00'
6 - 0
 
PLANET
ΠΑ 14/5/10
19:30'
1 - 4
 


Επαναληπτικοί ημιτελικών

Ομάδες
Γήπεδο
Ημερ/νία
Ώρα
Σκορ
Σχόλιο
LEROY MERLIN - ΕΛΤΑ
PLANET
ΤΕ 19/5/10
21:00'
4 - 2
 
PLANET
ΠΑ 21/5/10
21:00'
1 - 2
 

 

Προκριματική φάση

Δήλωση συμμετοχής, υπέβαλαν εννέα (9) ομάδες και μετά από κλήρωση προέκυψαν τέσσερα (4) ζευγάρια, που θα δώσουν διπλούς αγώνες και σε περίπτωση ίδιων αποτελεσμάτων, θα μετρήσει το σύνολο των τερμάτων με τα εκτός έδρας τέρματα να μετράνε διπλά.
Η ομάδα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ δεν κληρώθηκε στην πρώτη φάση και περνάει απ ευθείας στη δεύτερη φάση από την οποία θα προκύψει η τέταρτη ομάδα για τα ημιτεικά.

 

Α' Φάση

 

Αγωνιστική περίοδος ( 11/01 - 15/01/2010 )

Ομάδες
Γήπεδο
Ημερ/νία
Ώρα
Σκορ
Σχόλιο
Π.Ο.Ε.Ε.Π. - LEROY MERLIN
PLANET
ΤΕ 13/01/10
21:00'
1 - 7
 
ΕΡΜΗΣ - ΜΕΡΒΑΛ / ΑΧΕΠΑ
PLANET
ΤΡ 12/01/10
21:00'
3 - 3
 
ΔΕΗ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΕΛΤΑ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΚΡΗΝΗ)
ΔΕ 11/01/10
20:00'
0 - 6
 
ΕΠΙΛΟΓΗ - ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. PLANET
ΠΑ 15/01/10
19:30'
1 - 6
 

Επαναληπτικοί προκριματικής φάσης


Αγωνιστική περίοδος ( 18/01 - 22/01/2010 )

Ομάδες
Γήπεδο
Ημερ/νία
Ώρα
Σκορ
Σχόλιο
LEROY MERLIN - Π.Ο.Ε.Ε.Π.
PLANET
ΠΑ 22/01/10
21:00'
2 - 0
Άνευ αγώνα
ΜΕΡΒΑΛ / ΑΧΕΠΑ - ΕΡΜΗΣ
Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΤΡ 19/01/10
18:00'
1 - 4
 
ΕΛΤΑ - ΔΕΗ/ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ PLANET
ΤΕ 20/01/10
21:00'
2 - 0
Άνευ αγώνα
ΠΡΩΤΟΠΟΡΟΙ Ο.Α.Σ.Θ. - ΕΠΙΛΟΓΗ PLANET
ΠΑ 22/01/10
19:30'
9 - 6
 

 

Β' Φάση

 

Αγωνιστική περίοδος ( 25/01 - 05/02/2010 )

Ομάδες
Γήπεδο
Ημερ/νία
Ώρα
Σκορ
Σχόλιο
ΕΡΜΗΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
PLANET
ΤΡ 26/01/10
21:00'
1 - 4
 
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ - ΕΡΜΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
ΔΕ 01/02/10
21:00'
4 - 3
 

Η ομάδα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ / ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ, που δεν κληρώθηκε στην πρώτη φάση, θα περιμένει, μετά από κλήρωση που πραγματοποιήθηκε, το νικητή μεταξύ των ομάδων ΕΡΜΗΣ - ΜΕΒΓΑΛ / ΑΧΕΠΑ, σε διπλό αγώνα.
Ο νικητής θα περάσει στην ημιτελική φάση.

Τελευταία ενημέρωση 30-05-2010